Komunální politika
Komunální politika 23.07.2018

VOLBY 2018 - kandidátka zaregistrována - jdeme opět do boje!


Komunální volby 2018 jsou vyhlášeny na dny 5.-6.října 2018. Před čtyřmi lety jsme zažili svou volební premiéru a uspěli jsme. Za čtyři roky jsme měli možnost ukázat, jak vidíme řízení města a jeho rozhodování. Nehodlámě měnit směr. Chceme pokračovat i dál - VOLBY 2018 jsou naší další metou...

Naši kandidátku oživily nové tváře. Jsme přesvědčeni, že jsou tou pravou přísadou pro mozaiku našich zástupců. Postupně vás budeme s našimi kandidáty seznamovat. Koho nemusíme představovat je náš lídr. Je jím opět JOSEF KOZEL - současný starosta města.

Nijak nezastíráme, že chceme pokračovat v započaté práci. Chceme i po volbách 2018 mít rozhodující slovo v řízení a směrování našeho milovaného města. A chceme jej řídit tak, jak jsme deklarovali před čtyřmi lety. S čistým štítem bez propojení s "výhodným byznysem" a bez pout celostátní politiky. Nejsme politickou stranou, zůstáváme dále těmi, kdo ve městě žijí společně s vámi. Chceme i nadále žít jako vaši sousedé, kteří město a život v něm vnímají, problémy neignorují, s lidmi aktivně komunikují a na rozvoji města a jeho života se i aktivně podílejí.

Protože nejsme politickou stranou, tak stejně jako před čtyřmi lety byl prvním naším krokem nezbytný sběr podpisů pod petiční archy, abychom mohli podat nezávislou kandidátku. Stejně jako před čtyřmi lety i nyní se nám podařilo získat podporu téměř pětiset spoluobčanů a to opět v poměrně krátkém čase. Moc si toho vážíme! A věříme, že je to signál, že máme i po čtyřech letech co nabídnout.

Kandidátní listiny byly řádně zaregistrovány a petiční archy předány volebnímu registračnímu úřadu v Heřmanově Městci v pondělí 23.7.2018. Až do říjnových volebních dní vás budeme rádi seznamovat s našimi kandidáty - už nyní si kompletní kandidátní listinu můžete prohlednou prostřenictvím našeho webu - viz. KANDIDÁTKA 2018.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz či námět - neváhejte se mezi nás zapojit, neváhejte nás kontaktovat.

Mohli jsme sedět doma v koutě - ROZHODLI JSME SE OPAČNĚ!Nechtěli jsme už jen přihlížet!

Vznikli jsme na jaře 2014, protože jsme nebyli spokojeni s tehdejším řízením města a nechtěli tomu již nečinně přihlížet. Naše ambice nikdy neměly politický podtext. Vždy bylo hlavním cílem naše město a život v něm. Hned v roce 2014 jsme uspěli ve volbách a měli možnost ukázat, že to jde i jinak. Čtyři roky jsme ukazovali, že lze dělat komunální politiku bez napojení na byznys či politické sekretariáty. Spoluřídíli jsme město se spolky Heřmani a Herout.

V roce 2018 jsme se stali vítězi voleb. Povolební vyjednávání nás trochu vyléčily z ideálů... Ale pokračujeme v započaté misi. Naším koaličním partnerem je nyní KDU-ČSL. A i díky nim se náš hlavní cíl nijak nezměnil: Chceme AKTIVNÍ a ŽIVÉ MĚSTO!


Znáte naše zastupitele?

Mandát: 2018-2022

Josef Kozel

Jan Bareš
Ondřej Dostál
Zdeněk Ryčl
František Dvořák
Michaela Dyčková
Klára Husáková
RADA SPOLKU

předseda
Josef Kozel

místopředsedkyně
Michaela Dyčková

pokladník spolku
Blanka Čížková

členové rady spolku:
Mgr.Hana Dostálová
Robert Musílek
Ing. Jana Navrátilová

Přidáte se k nám?

Není nic snadnějšího!
Seznamte se základními spolkovými dokumenty (stanovy, přihláška za člena spolku) a pokud budete mít zájem se k nám přidat, tak stačí zaslat přihlášku na naši kontaktní adresu či předat osobně předsedovi či kterémukoliv členovy Rady spolku. Ta dle našich stanov rozhoduje o přijetí nových členů.

Chceme se stále rozšiřovat. Chceme Heřmanův Městec probudit a vtáhnout jednotlivce do životě ve městě. Pojďte to zkusit společně s námi!

Chceme jít všem příkladem, proto jsme provedli registraci spolku u rejstříkového soudu a založili jsme transparentní bankovní účet. Ten může každý člen i veřejnost sledovat včetně detailů pohybu na něm.

Chcete přispět finančně na naši činnost?

I to je možné! Číslo našeho transparentního účtu je 2100621559/2010.
Budeme rádi za každou pomoc, kterou nám takto poskytnete.

NAPIŠTE NÁM!