Komunální politika
Komunální politika 26.07.2014

Petice nasbírala během pouhého měsíce téměř 600 podpisů!


Petice na podporu kandidatury v komunálních volbách přinesla nečekaný ohlas a pro nás velký úspěch. Náš hrubý odhad zněl cca 400 podpisů je třeba ke kandidatuře bez pláštíku politické strany. Reakce spoluobčanů v Heřmanově Městci byla obdivuhodná. Během měsíce jsme nashromáždili 596 podpisů!

Ani v nejbujnějších představách jsme neočekávali tak velký zájem a podpora nás hodně povzbudila. Bereme ji jako velký závazek pro naši další činnost. A také jako odezvu lidí na naši snahu. Během jednoho měsíce nás tak podpořilo téměř 15% oprávněných voličů v našem městě!

Petice je začátek

Organizace petice a její výsledek je začátek naší cesty. Jsme velmi rádi, že jsme si tímto nejistým procesem prošli. Je nyní jen na nás, abychom takto vysokou důvěru nezklamali, neztratili a naopak, abychom ji i nadále rozšiřovali.

Povedlo se nám sestavit velmi silný tým lidí. Tým lidí se zkušenostmi z mnoha oborů, které lze při vedení města uplatnit. Manažeři, ekonomové, právníci, podnikatelé i lidé známí z veřejného života a z nejrůznějších občanských sdružení a spolků. Všichni ctí hlavní pravidlo, které si kladou za cíl - dělat něco pro druhé bez ohledu na obor zájmu. Mnoho z nás znáte z bezprostřední blízkosti veřejného, volnočasového života. Věříme, že tak jak nás znáte doposud, tak budeme i nadále pro vás důvěryhodní i ve snaze měnit naše město.

Za podporu v petici velmi děkujeme. Uděláme vše proto, aby každý podpis z petice byl odměněn pozitivním krokem v životě ve městě.Nechtěli jsme už jen přihlížet!

Vznikli jsme na jaře 2014, protože jsme nebyli spokojeni s tehdejším řízením města a nechtěli tomu již nečinně přihlížet. Naše ambice nikdy neměly politický podtext. Vždy bylo hlavním cílem naše město a život v něm. Hned v roce 2014 jsme uspěli ve volbách a měli možnost ukázat, že to jde i jinak. Čtyři roky jsme ukazovali, že lze dělat komunální politiku bez napojení na byznys či politické sekretariáty. Spoluřídíli jsme město se spolky Heřmani a Herout.

V roce 2018 jsme se stali vítězi voleb. Povolební vyjednávání nás trochu vyléčily z ideálů... Ale pokračujeme v započaté misi. Naším koaličním partnerem je nyní KDU-ČSL. A i díky nim se náš hlavní cíl nijak nezměnil: Chceme AKTIVNÍ a ŽIVÉ MĚSTO!


Znáte naše zastupitele?

Mandát: 2018-2022

Josef Kozel

Jan Bareš
Ondřej Dostál
Zdeněk Ryčl
František Dvořák
Michaela Dyčková
Klára Husáková
RADA SPOLKU

předseda
Josef Kozel

místopředsedkyně
Michaela Dyčková

pokladník spolku
Ing. Jana Navrátilová

členové rady spolku:
Blanka Čížková
Mgr.Hana Dostálová

Přidáte se k nám?

Není nic snadnějšího!
Seznamte se základními spolkovými dokumenty (stanovy, přihláška za člena spolku) a pokud budete mít zájem se k nám přidat, tak stačí zaslat přihlášku na naši kontaktní adresu či předat osobně předsedovi či kterémukoliv členovy Rady spolku. Ta dle našich stanov rozhoduje o přijetí nových členů.

Chceme se stále rozšiřovat. Chceme Heřmanův Městec probudit a vtáhnout jednotlivce do životě ve městě. Pojďte to zkusit společně s námi!

Chceme jít všem příkladem, proto jsme provedli registraci spolku u rejstříkového soudu a založili jsme transparentní bankovní účet. Ten může každý člen i veřejnost sledovat včetně detailů pohybu na něm.

Chcete přispět finančně na naši činnost?

I to je možné! Číslo našeho transparentního účtu je 2100621559/2010.
Budeme rádi za každou pomoc, kterou nám takto poskytnete.

NAPIŠTE NÁM!